Біографія

Лариса Білозір – депутат обласної ради, громадський діяч, голова громадської організації «Життя та розвиток громад», Благодійного фонду допомоги онкохворим дітям, лауреата всеукраїнської премії “Жінка ІІІ Тисячоліття” та «Покровитель Культури».
Лариса Миколаївна Білозір народилася 24 вересня 1981 року у селищі Тростянець Вінницької області. В рідному Тростянці провела дитинство і ранню юність. Звідси взяла родинну пам’ять і мудрість поколінь, навчилася поважати людей, любити рідну землю, бути відповідальною і вірити, що лише наполегливою щоденною працею можна змінити світ на краще.

Її батько – Микола Іванович Кучер – працював агрономом, а потім заступником голови правління колгоспу «Перемога» в с.Летківка. Постійно брав доньку з собою в поле, вчив на власному прикладі, як потрібно працювати, і працею здобувати повагу від людей.

Мати – Наталія Афанасіївна – була бібліотекаром, і це вона навчила Ларису, що мудрість є в книзі, потрібно постійно вчитися, рухатися уперед разом із часом, вірити, мріяти і любити Батьківщину.


Після закінчення Тростянецької загальноосвітньої школи вступила до Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка де здобула вищу економічну освіту.


Потім продовжила навчання у Міжнародному інституті менеджменту в Брюсселі (Бельгія) та отримала кваліфікацію магістра з бізнес адміністрування (MBA), що відкрило дорогу для роботи на високому міжнародному рівні.

Саме тут, побачивши абсолютно інші стандарти життя та рівень добробуту населення, Лариса Миколаївна твердо вирішила повернутися на Батьківщину та присвятити себе соціальній роботі аби зробити все можливе, щоб покращити життя людей у себе вдома, на рідній землі.


З 2004 року займала відповідальні посади в структурах агропромислового комплексу, у державній службі, працювала в соціальній сфері…

На сьогоднішній день є головою громадської організації «Життя та розвиток громад», діяльність якої спрямована на підтримку самоврядування в Україні, розвиток місцевих громад, допомогу людям у досягненні кращих стандартів якості життя.


У 2005 році вона одружилася із Андрієм, сином відомого українського композитора Ігоря Білозіра, який трагічно загинув за свої патріотичні переконання, і народної артистки України Оксани Білозір.

З часом у родині народилося дві чудові донечки. Дівчатка виховуються у традиційному для родини дусі патріотизму, працелюбності та відповідальності.


У 2015 році була обрана депутатом Вінницької обласної ради від рідного Тростянецького району. Свою діяльність зосередила на розвитку кожного населеного пункту, а це: залучення інвестицій, розвиток медицини, освіти, культури, соціальний захист.

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАДЛЯ ДОБРОБУТУ ЛЮДЕЙ

Серед найбільш значних справ: допомога онкохворим дітям та забезпечення їм кваліфікованого лікування, підтримка соціально вразливих верств населення, покращення матеріально-технічного стану та оснащення закладів освіти і культури, допомога родинам захисників Вітчизни. Лариса Білозір вміє і хоче працювати у сучасних умовах на благо людей: завдяки її діяльності з навчання та допомозі у написанні проектів у 2018 році залучено понад 7 мільйонів гривень у місцеві громади Мурованокуриловецького, Томашпільського, Тульчинського, Шаргородського,  Чернівецького та Тростянецького районів. Лариса Білозір – позапартійна і глибоко переконана, що незалежно від зміни політичних партій при владі і в опозиції, потрібно працювати на благо людей і розквіт України.