Взяла участь в роботі 19 сесії Шаргородської районної ради. Депутати розглянули 20 питань, в тому числі про хід виконання рішення «Про програму ремонту та утримання автомобільних доріг Шаргородського району на 2015-2018 роки».

Розглянули також питання про роботу управління соціального захисту населення райадміністрації, про хід виконання районного бюджету, про створення Шаргородського освітнього округу та ряд інших важливих питань.

У своєму виступі наголосила, що завдяки спільній злагодженій роботі кількість поданих на конкурс проектів від Шаргородського району суттєво збільшилась. Цьогоріч 16 проектів територіальних громад району та 2 проекти Мурафської ОТГ увійшли до списку переможців.

Отже кількість переможців збільшилася у більш ніж 2 рази, адже минулого року переможцями було визнано тільки 8 проектів з Шаргородського району. У березні ми провели форум «Кроки до розвитку громад» та навчання в Шаргороді для громад району, ми допомогли у написанні проектів, а громадська організація «Життя та розвиток громад», яку я очолюю, виступила фінансовим партнером у всіх проектах, які звернулися до мене, за підсумками нами буде надано біля 250 тис. грн. як співфінансування партнерів.

У рамках обласного конкурсу цьогоріч район отримає 1,2 млн. грн. з обласного бюджету, а загалом залучить 3,8 млн. грн. для реалізації проектів. Тож проекти громад сіл Хоменки («Освітлимо вулиці – просвітліють душі»), Пасинки («Затишно всім буде в нашім сільськім клубі»), Будне («Спортивний майданчик для Буднянського НВК»), Зведенівка («Капітальний ремонт з утепленням адмінприміщення» та «Поточний ремонт покрівлі будівлі ФАПу»), Козлівка («Перший сільський сквер – Центральний»), Івашківці («Спорт та туризм- запорука розвитку та успіху підростаючого покоління» та «Покращення умов життя дошкілля в українському селі»), Плебанівка («Встановлення гімнастичного комплексу на території школи»), Хоменки («Облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей та молоді села»), Рахни-Лісові («Чисте довкілля – майбутнє дітей»), Козлівка («Майданчики для роздільного збору відходів» в селі Мальовниче), Стрільники («Створення системи збору твердих побутових відходів»), три проекти м.Шаргород («Мультисенсорна кімната психологічного розвантаження для дітей з інвалідністю», «Енергозбереження – актуальність сьогодення» та «Придбання технологічного обладнання для заміни такого, що використоло свої технічні можливості на очисних споруд»), два проекти Мурафська ОТГ («Життя без сміття» та «Спортивний центр «Street Workout») отримали високі оцінки та були визначені серед числа переможців.

Подякувала депутатам за чудову ініціативу оголосити районний конкурсу до середини літа задля реалізації ще більшої кількості проектів в районі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.