Просторий басейн, спортивні майданчики і п’ять гектарів заповідного лісу – це все дитячий табір імені Володимира Загурного, який свого часу першим у Вінницькій області прийняв дітей із зони бойових дій.

Побувала в цьому затишному оздоровчому таборі ім. В. Загурного, що в с. Клекотина що на Шаргородщині, який так нагадав мені моє перебування в таборах Ободівки, на жаль, база тут ще як тоді з радянських часів, але видно що керівництво дбає та підтримує інфраструктуру.

В цьому таборі відпочивають діти шкільного віку з пільгових категорій: сироти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних родин, з малозабезпечених родин і переможці міських та обласних олімпіад, діти учасників АТО, відпочинок та оздоровлення здійснюється за рахунок фінансуванн з районного бюджету і за це велика подяка адміністрації та депутатам Шаргородської районної ради, адже це єдиний шанс зберегти табір і дати можливість діткам оздоровитися. Адже дітям, що не потрапляють до пільгових категорій, путівки вартістю 4000 грн можуть купити батьки, але таких одиниці.

Комплекс імені Загурного знаходиться у лісовій місцевості біля річки Мурафи.
Проживання дітей у 10 одноповерхових та 8 двоповерхових будиночків (4-15 місць у кімнаті), тут є лазня, санвузли, дві кімнати гігієни та 16 душових біля басейну під відкритим небом, дуже гарне харчування!

Директором табору є Олег Шевчук, депутат районної ради, який провів екскурсію, ознайомив нас з діяльністю ключових об’єктів закладу, зокрема, житлових будиночків, харчоблоку, медпункту та басейну, а також розповів про роботу, проблеми та потреби. 

Перекона, що і надалі табір неодмінно повинен працювати, необхідно вдосконалювати його матеріально-технічну базу, потрібно дати йому новий імпульс розвитку. Адже, вочевидь, юним шаргородчанам тут подобається. В таборі надзвичайно цікаво. Тут діти знаходять нових друзів та мають можливість всебічно розвиватись. А це головне для нас, дорослих. Дитячі табори назавжди залишаються спогадами у серцях дорослих, як пережили там все: любов, розлуку, дружбу, веселощі, зустрічі друзів!!!

Поспілкувалася з дітьми та пообіцяла діткам долучитися та допомогти в організації свята на Івана Купала в таборі!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.