Побувала минулого тижня в Шпиківській громаді, поздоровила працівників Шпиківського центру медико-санітарної допомоги, вручила медичним працівникам солодкий торт та привітала їх зі святом та акцентувала на тому, що підтримка медичної галузі – один із пріоритетів у моїй роботі.

Розуміючи всі проблеми і негаразди, які є в галузі медицини і безпосередньо заважають медикам працювати на тому рівні, на якому б вони могли б це робити, намагаюсь максимально долучатися до реалізації проектів в сільській місцевості в ФАПах, амбулаторіях та лікарнях в містечках Вінниччини. Цього року теж підтримали проекти по закупці обладнання, оснащенню медзакладів та запровадженню енергоефективних заходів, які будемо разом з громадами реалізовувати найближчим часом.

Оглянула ремонтні роботи в садочку, реконструкція якого потребує дофінансування, на жаль цього року Проект не пройшов відбір через визначення переможців конкурсу Державного фонду регіонального розвитку.

Однак є і гарні новини, Шпиківська громада виграла цього року 3 проекти розвитку тергромад! Разом провели серйозну роботи по написанню та підготовці 6 проектів, як голова громадської організації, яка вже багато років опікується розвитком сільських територій виступлю співфінансистом по всім 3 проектам в Шпиківській ОТГ. Я рада, що громада активна та дослухалася до порад, спеціалісти громади відвідали наші форуми і написали 6 проектів, половину з яких стали переможцями! Отже, буде реалізовано проекти «За чисте довкілля», «Створення реабілітаційного кабінету «Здорова сім’я» та «Придбання та встановлення спортивно – ігрового майданчика» в школі. Ще раз вітаю активну громаду! 

А найбільше вразив мене Шпиківкьсикй парк неймовірної краси! Дійсно -це місце сили громади!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.