«Буде здоров’я – решта все, додасться»

Сьогодні, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я. Цьогоріч Всесвітня організація охорони здоров’я у цей день акцентує увагу на темі загального охоплення послугами охорони здоров’я.

Саме подолання диспропорції доступу сільських та міських мешканців до якісної медицини, стало основою для початку нашої соціальної ініціативи “Лікар у село”. Майже рік разом з медичними фахівцями ми відвідуємо громади та звертаємо увагу мешканців до їх власного здоров’я. І за цей час більше 5 тис. вінничан обстежились у наших спеціалістів.

До речі, напередодні черговий консультативний прийом фахівців у рамках нашої акції відбувся у громаді Зарічного Тульчинського району, де на обстеження до спеціалістів-офтальмологів прийшли 88 місцевих мешканців. Здебільшого це люди поважного віку, яким важко їздити до районного центру. І як це не сумно, у більшості пацієнтів виявлені хронічні захворювання.

Закликаю вас бути уважним до власного здоров’я, піклуватися про себе і близьких, вчасно звертатися до лікаря і виконувати його рекомендації та поради. Бажаю нам усім бути здоровими!

З офіційної сторінки Лариси Білозір у Facebook

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.