Коли ми діємо разом – тоді отримуємо результат!

Ось так, зовсім неочікувано, цей тиждень для нашої команди став переможним. Спочатку – регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018» у Вінниці, і ось тепер – всеукраїнський рівень. Серед 964 заявок, які надійшли на адресу конкурсу, Національна експертна рада та більше ніж 40 залучених зовнішніх експертів напередодні у столиці визначили найкращих благодійників в нашій державі. Загалом було 23 номінації.

Отож наша ГО “Життя та розвиток громад”, яку я очолюю, була визнана лідером в номінації “Благодійність неурядового сектору” в масштабах України. Цікаво, що у 2017 році наша команда здобула тут третє місце, минулого року – друге, і ось зараз така довгоочікувана перемога. Ми за минулий рік стали партнерами у 93 проектах на загальну суму залучених коштів – 33 млн. млн, та впровадили, як вже оголосили в понеділок у Вінниці, кращу благодійну акцію в регіоні – “Лікар у село”.

Переконана, що благодійність покликана лише підсилити державу у тих сферах, де спостерігається прогалина, але аж ніяк не замінити її. Тому лише спільна робота усіх – влади, громади та відповідального бізнесу,- дозволить дати нам той рівень життя, що ми прагнемо досягти. Я в цьому переконана.

Ще раз дякую усім причетним до цього визнання. Ця нагорода за вашу невтомну працю. Успіху нам і рідній Україні!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.