На черговому засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, яку я очолюю, звернулась до заступника начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області Андрія Ковальчука, аби там звернули увагу на стан приміщення поліцейської станції у Вапнярці та профінансували ремонт.

У приміщенні площею близько 100 кв.м., де постійно працюють 6 працівників, потрібно замінити 7 вікон, вхідні та міжкімнатні двері, провести ремонт внутрішніх приміщень. Готова виступити партнером і разом з громадою та обласним керівництвом Нацполіції здійснити ремонт.

Крім того, звернулась до директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації Надії Насіковської, розглянути можливість надання стабілізаційної субвенції для Томашпільської ОТГ. Зараз громада відчуває дефіцит коштів, у зв’язку зі зменшенням податкових надходжень до бюджету та вилученням коштів у рамках системи міжбюджетного вирівнювання.

Підтримала також звернення до голови Вінницької обласної державної адміністрації щодо збільшення величини фонду Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. У попередні роки нам вдавалось збільшувати Фонд конкурсу за рахунок перевиконання бюджету. Цьогоріч також разом з колегами будемо звертатись, для збільшення розміру Фонду на 10 млн. грн., для фінансування проектів громад.

Загалом ми з колегами розглянули 26 питань.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.