У переддень професійного свята освітян в Томашпільській громаді та районі Лариса Білозір привітала педагогів із святом. Родзинкою концерту став виступ Народної артистки України, скрипальки Майї Онищук, яка приїхала на запрошення Лариси Миколаївни. Урочисті заходи відбулись актовому залі томашпільської школи, мабуть, однієї з кращих в області.

Саме у цій школі вперше на Вінниччині з’явився молокомат, який ми встановили у рамках експерименту по впровадженню фінського досвіду в українській освіті, аби показати, як щоденне вживання склянки молока позитивно впливає на дитячий підростаючий організм. Ініціативу підтримав очільник Томашпільської ОТГ Валерій Немировський.

“Ми і далі продовжуємо втілювати різного роду проекти, які допомагають покращувати заклади освіти регіону. У поточному році в Томашпільському районі наша ГО «Життя та розвиток громад», яку я очолюю, допомогла з написанням, співфінансуванням і реалізацією 13 проектів, частина з яких безпосередньо стосувалася закладів освіти. У сьогоднішніх умовах суттєвою фінансовою допомогою у покращенні матеріальної бази шкіл мають стати грантові кошти” – розповідає Лариса Білозір.

“Взагалі освітяни завжди вирізнялись своєю ініціативністю та легкістю в освоєнні чогось нового, подекуди, навіть їм не притаманного, авжеж, якщо кінцевий результат йде на користь школі. А для мене, як для матері двох дітей, на першому місці є також якість освіти та умов навчання дітей в освітніх закладах – утеплені, відремонтовані та оснащені школи, дитсадки, організоване дозвілля дітей”.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.