Село – то велика родина. Із радістю привітала сьогодні громаду Заозерною зі святом села.

Мені було приємно вітати таку дружню, працьовиту та веселу громаду. Це той випадок, коли не вистачить одного посту, щоб описати всі ті позитивні зміни, які відбуваються тут ледь не щодня.

Розвиток Заозерного – чудовий приклад, коли трикутник «Влада-Бізнес-Громада» дає реальний результат для покращення життя усіх мешканців. Ще нещодавно ми відкривали тут оновлений «Народний дім» та паркову зону «Чотири століття просто неба», у яких наша ГО «Життя та розвиток громад», яку я очолюю, виступила фінансовий партнером. А тепер, як співфінансисти, радіємо разом з громадою , що на 16 обласному конкурсі розвитку територіальних громад проект сільської ради – «Утеплення ФАПу в с. Василівка»,- здобув перемогу.

Побувала також у місцевій школі, де колектив та батьки, звертались до мене по допомогу в оновленні стільців для школярів. Виконала їх прохання та передала 20 нових стільців для учнів.

На свято у центрі села зібралося чимало мешканців та гостей Заозерного. Окрім чудового концерту, який відбувався на головній сцені, були й інші розваги: батут та надувні гірки, безкоштовні частування та найголовніше – дружня атмосфера.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.