Сьогодні Лариса Білозір взяла участь у Форумі «Від Крут до Брюсселя.

Ми йдемо своїм шляхом» на якому зібралося дійсно багато видатних та відомих українців, і де в цей історичний для України день, Президент України Петро Порошенко оголосив про своє рішення вдруге балотуватися на найвищу посаду в державі.

Відомо, що період доленосних змін, це водночас і пора нових можливостей. Все залежить від кожного з нас, якби це не звучало. Головне, що потрібно – окресилити мету і наполегливо працювати для її досягнення. Про це і про незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції України наголошували сьогодні майже усі спікери. Уже чимало зроблено, тому ми не маємо права зупинитись на півдорозі.

Особливо приємно, що відзначили успіхи децентралізації, як однієї з найбільш успішної реформи минулих років, адже це сфера, у якій Лариса Білозір активно працювала протягом минулих трьох років.

“Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду президента України… Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей”, – зазначив Порошенко.

Він зазначив, що в своїй президентській роботі має, “чим пишатися і за що вибачатися”, але не хоче зупинятися на півдорозі розбудови держави і водночас подякував усій своїй родині присутній на форумі за підтримку, що була увесь час його президенства.

Україна має бути рівною у когорті європейських народів. Ми віримо, що настане мир на нашій землі. Кожен наш воїн бореться за це, кожна українська родина прагне цього. Ми йдемо своїм шляхом, і він веде до перемоги.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.