Лариса Білозір разом із ГО “Життя та розвиток громад”, яку вона очолює,  продовжили розподіл та передачу необхідного медичного обладнання з отриманої міжнародної гуманітарної допомоги згідно звернень територіальних центрів та медустанов області. Зокрема допомогу вже отримали Центри первинної медико-санітарної допомоги та районні лікарні вторинного рівня, а також територіальні центри по догляду за одинокими громадянами в Тульчині та Тростянці, Мурованих Курилівцях та Томашполі, також – Центр соціально – психологічної реабілітації “Промінь надії ” і ортопедичний дитячий санаторій в Тульчині та інші. Робота триває!

Цими днями передали візки для людей з інвалідністю, засоби гігієни, постільну білизну, медичний спецодяг, ходунки, крісла для купання й гігієни для маломобільних верств населення для Шаргородського району.

Також в Шаргороді Лариса Білозір відвідала Іринку, свою подругу з Шаргорода, яка має важку форму ДЦП та передала такий необхідний візочок, адже зі старого вона вже виросла. В свою чергу сім`я Дерень почастувала гостей яблуками та передали домашнє вино власного виробництва.

Громадська організація “Життя та розвиток громад” на чолі з Ларисю Білозір постійно залучає кошти через грантові проекти та завдяки співпраці з соціально відповідальним бізнесом. Це дозволяє громадській організації опікуватися питаннями розвитку територіальних громад Вінниччини та шукати шляхи їх вирішення. Також на ряду з цим ГО співпрацює і з міжнародними фондами по залученню різних форм гуманітарної допомоги різного напрямку. Адже місія ГО “Життя та розвиток громад” – сприяти соціальному та економічному розвитку регіону, мобілізуючи та концентруючи ресурси для реальних позитивних змін у громадах.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.