Реалізовано черговий проект у рамках 15 обласного конкурсу розвитку тергромад у Шпикові – встановлено ігровий майданчик в рамках проекту “Нова українська школа”.

Спортивно-ігрова зона розташувалась у внутрішньому дворі Шпиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Тепер у місцевої малечі є облаштоване місце, щоб проводити своє дозвілля на свіжому повітрі. Для жителів громади це дуже важлива подія. Мені було приємно бачити на заході радісні обличчя школярів. Їм дуже сподобалися нові гірки, гойдалки та важелі. Загальна сума проекту – 196 тис. грн., з яких 20 тис. грн., надала наша ГО “Життя та розвиток громад” у якості співфінансування.

У школі навчається близько 200 учнів. Їхні батьки неодноразово зверталися з проханням про встановлення майданчика для розваг малечі, писали на Фейсбук. Разом з громадою ми зуміли виконати це прохання.

Взагалі громада Шпикова активна у своєму прагненні якісних змін. У рамках минулорічного конкурсу в громаді вже реалізовано за нашої підтримки загалом 3 проекти. Працюємо далі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.