Сьогодні в Ободівській громаді відбулося спортивне свято – IX Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам`яті Олександра Пухальського.

Цьогоріч у змаганнях брали участь більше ста спортсменів з Хмільника, Бару, Тульчина, Крижополя, Кирнасівки, Летківки, Ладижина, Ямполя, Вінниці, Одеси та безпосередньо Ободівки. Лариса Білозір вболівала на трибунах разом з батьками, друзями та рідними юних атлетів. Спортивній майстерності вінничан можна позаздрити!

В 2016-2018 рр. в рамках обласних конкурсів тергромад Лариса Миколаївна разом із своєю командою реалізувала в школі 3 проекти до яких долучилися батьки, Вінницька обласна рада, Тростянецька районна адміністрація, сільська рада. В ході реалізації проектів у школі було відновлено водопостачання, замінено каналізаційну систему, встановлено сучасну системи опалення та піролізний котел, обладнано внутрішню вбиральню, душові, перекрито дах та встановлено спортивні тренажери.

“У цій атмосфері спортивного азарту мені здалося, що натхнення та воля до перемоги кожного з учасників та гомін підтримки у залі – це, мабуть, найкращий подарунок у пам’ять Олександра Пухальського. Цього року йому виповнилося б 41 рік…” – розповідає Лариса Миколаївна.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.