Чи варто було нам започатковувати перший в Європі дитячий оперний фестиваль KidsOperafestTulchyn 2019? Чи варто було впроваджувати дитячий блок OPERAFEST TULCHYN 2018? Однозначно, ТАК!

Адже минулого року ми встановили абсолютний рекорд на Операфест – 1300 дітей Вінниччини долучились до опери! Цього року очікуємо 15000 дорослих та дітей.

Просто подивіться на очі, посмішки, захват діток, які завдяки фестивалю відкрили для себе світ оперного мистецтва того року – і будь-які запитання відпадуть!

Опера «Коза-Дереза» для найменших глядачів просто неба у Палаці Потоцьких цього року зібрала рекордну кількість діток!

Варто було сидіти між рядами і чути, як щаслива бабуся обговорює кожен такт, рух, деталь зі своїм чотирирічним онучком!

Варто було бачити повні захоплення оченята діток самого різного віку – від найменших до старшеньких, які, затамувавши подих, спостерігали за пригодами знаменитої Кози-Дерези, насолоджувались співом хору і грою оркестру!

А по завершенні вистави усі, переповнені враженнями та безмежною радістю, бігли до своїх батьків та кураторів, чимдуж скоріше поділитись з ними своїми відчуттями та емоціями від побаченого!

Казкову музичну виставу за мотивами знаменитої опери «Коза-Дереза» Миколи Лисенка спеціально до фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018 поставили Вінницький академічний обласний театр ляльок і хоровий колектив та оркестр Вінницького училища культури і мистецтв ім. Миколи Леонтовича.
Художній керівник проекту – заслужений діяч мистецтв України Олександр Свіньїн Александр Свиньин (Alexandr Svinin), режисер-постановник – заслужений артист України Олександр Кузьмин, диригент – заслужений діяч мистецтв України Геннадій Муращенко, керівник хору – Ольга Бабошина.

Оперна вистава вийшла настільки цікавою, що навіть дорослі із зацікавленістю дивились на виступ акторів!
Діти ж підспівували та плескали в долоні, не стримуючи емоцій щастя!

Цінно, що побачити «Козу-Дерезу» на фестивалі змогли дітки з усіх районів Вінницької області та з різних куточків України!

Від мене як куратора дитячої програми OPERAFEST TULCHYN-2018 1300 персональних запрошень у партерну зону фестивалю отримали переможці дитячої вікторини, дітки-сироти, із малозабезпечених родин та діти учасників Операції об’єднаних сил з усіх куточків Вінниччини. Для них були приготовані солодкі презенти, подарунки і спеціальна інтерактивна розважальна програма. Перед початком дитячої опери у парку біля інсталяції «Щедрик» на сцені малечу розважали Тульчинські дитячі колективи та виконавці та заряджали юних гостей свята позитивними емоціями та студенти Училища культури проводили різні майстер-класи.

Щирий потяг до прекрасного, віра в добро та краще майбутнє нашої країни та наших прекрасних діток – це спонукало нас створити дитячу програму на найбільшому оперному фестивалі України. Наші діти – найкращі, а тому заслуговують на яскраві враження!

І цього разу запрошую дітей та батьків долучитися до фестивалю та отримати можливість організовано поїхати на дитячий фестиваль 4-5 червня. Заповнюйте форму учасника і пишіть свої відповіді за цим посиланням https://docs.google.com/…/1HzlyaQT6-jnIcTN4K6X7ID…/viewform…

З любов’ю до опери і мистецтва, ми і наш головний герой KIDS OPERAFEST TULCHYN – Цвіркунчик – бажаємо всім удачі!

https://www.facebook.com/larysabilozir/videos/845129082514244/

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.