Сьогодні відбудась конференція педагогічних працівників Чернівецького району, у якій Лариса Білозір взяла участь.

Це своєрідна лінійка готовності освітян до нового навчального року.Сьогодні Лариса Білозір взяла участь у конференції педагогічних працівників Чернівецького району. Це своєрідна лінійка готовності освітян до нового навчального року.

“Кожного разу, відвідуючи Чернівецький район, я не втомлююсь повторювати, що тут живе дуже ініціативна та талановита молодь. І це, шановні вчителі, ваша заслуга” – коментує Лариса Миколаївна. 

1 вересня 209 першачків Чернівецького району вперше переступлять поріг оновлених класів. Ці діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи. Для створення освітнього середовища Нової української школи з державного бюджету виділено 539,8 тис. грн. для закладів освіти району та 97,2 тис. грн. для закладів освіти Бабчинецької ОТГ.

“Турбота і вболівання про майбутнє покоління, створення комфортних умов для розвитку дітей є одним із головних наших завдань. Наша ГО «Життя та розвиток громад» у цьому році виступила партнером та долучилася до співфінансування 453 проектів, 34 з яких – освітянський напрямок. Я дуже рада, що громади Чернівецького району, де ми провели разом з найкращими фахівцями області тренінги, консультації та допомогли у написанні проектів і надали співфінансування, збільшили кількість написаних та виграних проектів. З 14 проектів по Чернівецькому району, у галузі освіти виграно два: у с.Саїнка «Тепло у садочку-тепло у дитячих душах-2» та в с.Сокіл, де буде здійснено обладнання зони відпочинку для дітей, а саме створення ігрового майданчика” – гворить Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.