Великий талант вимагає великої праці!

Вітаємо усіх учасників колективів “Вітерець” та “Імперія танцю” з успішними виступами на Міжнародній хореографічній асамблеї ім. Н.Скорульської. Поїздку діток Лариса Білозір підтримала разом з головою Тульчинська міська об’єднана територіальна громада Валерій Весняний.

Зараз вже всі відпочивають вдома, близько другої години ночі сьогодні дітки повернулись з Житомира. Тепер у багажу нагород тульчинців є ще й третє призове місце у середній категорії за спільний виступ середньої та старшої груп ансамблю “Вітерець”, який очолює Наталя Бегаль.

Аж дві нагороди отримали юні тульчинці з колективу “Імперія танцю” у молодшій категорії – перше та третє місця. У середній категорії “Імпровіз-батл” Оля Асаула посіла перше місце, а Леся Швець та Боган Любенко стали фіналістами.

Окрім успішного виступу юним талантам вдалось поспілкуватися з їх кумиром – народною артисткою України, примою-балериною Національного академічного театру опери та балету Катериною Кухар. Майстер-клас від зірки став для тульчинців одним із найзахопливіших моментів подорожі.

“Приємно повідомляти чудові новини, коли нагороди по праву отримують талановиті. Впевнена, що попереду у тульчинської молоді ще багато приємних подорожей та переможних виступів. Так тримати!” – коментує перемогу Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.