Першого жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Сьогодні Лариса Білозір зустрілась із людьми поважного віку у Чернівцях, Мурваних Курилівцях та Томашполі.

Такі зустрічі завжди наштовхують мене на роздуми: наскільки складна наша історія, як вона вплинула на реальні людські долі. Адже кожна життєва дорога наших бабусь і дідусів варта, того, щоб їх закарбували у підручниках історії” – ділиться враженнями Лариса Білозір. “Я щаслива, що можу розмовляти із живими ветеранами, і дуже рада, що можу сказати їм «Дякую» за те, що ми живемо сьогодні і можемо планувати своє майбутнє”.

За сприяння Лариси Білозір у Тростянці з’явився центр соціальної активності для людей похилого віку, реалізувався грант «Літні, поважні – сучасні» від Німецького Фонду EVZ «Пам’ять, відповідальність і майбутнє». Впровадження таких ініціатив – це прояв нашої поваги до старшого покоління, до їх мудрості та досвіду.

“Вітаю з Днем ветерана і міжнародним днем людей похилого віку та бажаю, щоб вік ваш був якомога довший, а здоров’я міцним. Ви нам потрібні! Як взірець, як моральна опора, як приклад, на який ми можемо рівнятися. Дай Боже нам всім миру, спокою і благополуччя на нашій землі. Хай настане гідне і щасливе життя нашого народу, задля якого ви доклали стільки зусиль”.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.