15 лютого в усьому світі символізує день боротьби проти раку у дітей. Адже в цей день відзначають Міжнародний день онкохворої дитини.

В Україні впродовж останнього десятиліття відмічається суттєве зростання онкологічної захворюваності та смертності. Налічується близько 1 млн. Хворих з них близько 6 тис. дітей. На жаль, не всі хворі в Україні мають доступ до спеціального протипухлинного лікування, від 30 дл 75% хворих не отримали спеціалізованого лікуванняя, а лікуванням впродовж першого року було охоплено 82% захворілих дітей. Така ситуація обумовлені хронічним недофінансуванням заходів по забезпеченню лікування онкохворих.

Окрім того, Україна
значно відстає від Європи за кількість трансплантацій гемопоетичних стовбурових клітин. В Україні в середньому виконувалось лише 80 трансплантаці на рік (при потребі 1200 операцій), що обумовлено, насамперед, вкрай незадовільним фінансуванням цього напряму та відсутністю належної організації його функціонування та розвитку ( до цих пір не працює реєстр донорів стовбурових клітин кісткового мозку). А в серпні минулого року взагалі заблоковано трансплантацію кісткового мозку в державі, натомість радо вкладаємо кошти українців у підтримку закордонної медицини і організацій. Близько 638 млн. грн. держава Україна заплатить у 2019 році закордонним клінікам за лікування невеликої кількості пацієнтів. Для порівняння – приблизно стільки ж коштувала державі програма «Дитяча онкологія» у 2018 році – на лікування 2,5 тисяч дітей.

Національний перелік лікарських засобів намагаються скоротити, не включити багато найменувань препаратів, необхідних за протоколами лікування онкологічних і гематологічних хвороб.

Тому наш Благодійний фонд і зосередив увагу на питанні допомоги онкохвори дітям, тільки за це рік ми надали різного роду допомогу близько 100 діток зі всієї України.

15 лютого в усьому світі символізує день боротьби проти раку у дітей.

15 лютого в усьому світі символізує день боротьби проти раку у дітей. Адже в цей день відзначають Міжнародний день онкохворої дитини. В Україні впродовж останнього десятиліття відмічається суттєве зростання онкологічної захворюваності та смертності. Налічується близько 1 млн. Хворих з них близько 6 тис. дітей. На жаль, не всі хворі в Україні мають доступ до спеціального протипухлинного лікування, від 30 дл 75% хворих не отримали спеціалізованого лікуванняя, а лікуванням впродовж першого року було охоплено 82% захворілих дітей. Така ситуація обумовлені хронічним недофінансуванням заходів по забезпеченню лікування онкохворих.Окрім того, Україна значно відстає від Європи за кількість трансплантацій гемопоетичних стовбурових клітин. В Україні в середньому виконувалось лише 80 трансплантаці на рік (при потребі 1200 операцій), що обумовлено, насамперед, вкрай незадовільним фінансуванням цього напряму та відсутністю належної організації його функціонування та розвитку ( до цих пір не працює реєстр донорів стовбурових клітин кісткового мозку). А в серпні минулого року взагалі заблоковано трансплантацію кісткового мозку в державі, натомість радо вкладаємо кошти українців у підтримку закордонної медицини і організацій. Близько 638 млн. грн. держава Україна заплатить у 2019 році закордонним клінікам за лікування невеликої кількості пацієнтів. Для порівняння – приблизно стільки ж коштувала державі програма «Дитяча онкологія» у 2018 році – на лікування 2,5 тисяч дітей.Національний перелік лікарських засобів намагаються скоротити, не включити багато найменувань препаратів, необхідних за протоколами лікування онкологічних і гематологічних хвороб.Тому наш Благодійний фонд і зосередив увагу на питанні допомоги онкохвори дітям, тільки за це рік ми надали різного роду допомогу близько 100 діток зі всієї України.

Gepostet von Лариса Білозір am Freitag, 15. Februar 2019

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.