Минулого року тут вдалось реалізувати два проекти у рамках 15-го обласного конкурсу.

Завдяки об’єднанню зусиль у Моївці та Степному встановили контейнери для твердих побутових відходів на суму 100 тис. грн. та здійснили озеленення скверу в центрі Моївки на суму 85 тис. грн., де було висаджено більше 400 саджанців декоративних дерев. А ще роком раніше проект громади не виграв. Але сільський голова Олександр Вівдичом руки не опустив і як видно – досяг мети.

Поряд з іншими партнерами ГО “Життя та розвиток громад”, яку я очолюю, також виступила співфінансистом обох ініціатив. Окрім цього, як член комісії обласного екологічного фонду я підтримала проект Моївсько громади з розчистки аварійно-небезпечних дерев ландшафтного заказника місцевого значення «Моївський сад-парк». На ці потреби з обласного природоохоронного бюджету було виділено 370 тис. грн.

Цьогоріч громада знову подала два проекти на обласний конкурс – «Реконструкція вуличного освітлення в с.Степне – крок до відродження українського села» та «Утеплення теплової мережі від котельні до приміщення Моївської ЗОШ I-III ступенів». Ми, як і обіцяли, також виступили партнерами обох ініціатив. Вже 22 травня дізнаємось результати конкурсу. Впевнена, що і 2019-й для громади стане не менш успішним.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.