Надіслала депутатський запит до Кабінету Міністрів України та Вінницької обласної державної адміністрації щодо надання статусу лікарні інтенсивного лікування I рівня комунальному некомерційному підприємству “Шаргородська центральна районна лікарня”. Мій запит, згідно процедури, сьогодні озвучили з трибуни Ради.

❓У чому суть?
8 жовтня відбулося засідання Західного госпітального округу, де шляхом голосування більшістю голосів членів госпітальної ради було прийнято рішення про надання статусу ЛІЛ I рівня КНП «Шаргородська ЦРЛ».?

‼️Однак…
Незважаючи на це, Департаментом охорони здоров’я Вінницької обласної адміністрацією може бути прийняте суперечливе рішення щодо рекомендування Міністерству охорони здоров’я надання статусу ЛІЛ I рівня КНП «Ямпільська ЦРЛ».

ℹ️Ця ситуація є неприпустимою за рядом причин:

✔️Кількість відвідувань:
▪️Шаргородська ЦРЛ – 184292 осіб;
▪️Ямпільська ЦРЛ – 105582 осіб.

✔️Кількість лабораторних досліджень:
▪️Шаргородська ЦРЛ – 522235 осіб;
▪️Ямпільська ЦРЛ – 321342 осіб.

✔️Кількість амбулаторних операцій:
▪️Шаргородська ЦРЛ – 3951осіб;
▪️Ямпільська ЦРЛ – 2498 осіб.

✔️Кількість пролікованих хворих:
▪️Шаргородська ЦРЛ – 8570 осіб;
▪️Ямпільська ЦРЛ – 5905 осіб.

✔️Також, до всього цього додається ще й географічне розташування (на державному кордоні) та ускладнене транспортне сполучення з Ямполем.

✍️Підтримую рішення госпітальної ради! Але бачу вирішення ситуації у розділенні профільних напрямків лікарень у Ямполі та Шаргороді. Зокрема, Шаргородський район є одним з найбільших по чисельності населення області – 56549 осіб, і є на п’ятому місці за народжуваністю – 567 дітей. Тому основиний та актуальний напрямок для Шаргорода, на мою думку, повинна бути педіатрія (збереження нового пологового відділення та нового дитячого), адже Шаргородський район має 829багатодітні сім’ї,11438 дітей до 18 років,
із них школярі-6023, пенсіонерів-16500.

Дбаймо про наших дітей, їх в Шаргородському раойні 25%, але це 100% нашого майбутнього??????!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.