Хороше харчування в школі – запорука дитячого здоров`я.

А якість приготування їжі багато в чому залежить також від надійного і якісного обладнання.

Нещодавно під час візиту до Вапнярківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, коли передавала працівникам шкільної котельні бензопилу, дізналась, що навчальний заклад потребує ще й оновлення обладнання на кухні.

Працівники харчоблоку у розмові скаржились на поганий стан кухонної електроплити, якій уже більше 20 років. Від постійного тривалого використання жарова поверхня потріскалась і це загрожувало травмуванням працівників. Електроплита також вже не справлялась із своїм призначенням, постійно ламалась.

У школі навчається більше 80 учнів. Тому вирішення цієї проблеми потребувало негайного реагування. У стислі терміни бажання колективу вдалось втілити в життя – передала нову промислову електроплиту для потреб загальноосвітньої школи.

Нова електрична плита призначена для здійснення практично всіх технологічних операцій по тепловій кулінарній обробці харчових продуктів. Це дасть можливість готувати при необхідному тепловому режимі і забезпечити вчасним та якісним харчуванням усіх учнів у школі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.