Школа – це безумовно один із найважливіших елементів суспільства.

Але і проблем, які потрібно віршувати тут вистачає. Щоразу під час спілкування з колективами шкіл, одне з основних про що просять вчителі – допомогти оновити меблі. Колектив Цибулівської школи також звертався до Лариси Білозір та народного депутата Миколи Кучера з подібним проханням. Громада Цибулівки входить до депутатського округу Лариси Миколаївни. І от нещодавно спільно з Микола Кучер/Mykola Kucher повністю замінили меблі у шкільній їдальні. До речі, нещодавно шкільна електроплита, де готують їсти учням, вийшла з ладу. Тож колектив знову звернувся з проханням допомогти оновити кухонну техніку. Лариса Миколаївна обов’язково допоможе вирішити це важливе питання.

Варто також згадати, як два роки тому, за активної підтримки Микола Кучер, у громаді був збудований новий садочок. Його будівля перебувала в занедбаному стані близько 20 років після початку будівництва. Тепер малеча має сучасні та затишні умови для виховання.

Саме освіта є рушійним фактором для реальних та позитивних змін в державі у майбутньому. До речі, минулоріч ГО «Життя та розвиток громад», яку очолює Лариса Білозір, допомогла покращити освітній простір у 62 навчальних закладах Вінниччини.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.