В серпні місяці перед початком навчального року депутат обласної ради Лариса Білозір побувала у багатьох школах Вінниччини, адже Громадська організація “Життя та розвиток громад”, головою якої є Лариса Миколаївна, активно долучилася до написання та підтримки проектів в освітній сфері.

“Ми підтримуємо реалізацію 18 проектів в школах та садках. Вразило мене те, що батьки та вчителі дуже активно долучаються до створення комфортних умов для своїх дітей, роблять ремонти, розмальовують стіни в садочках та школах” – розповідає Лариса Миколаївна.

Так, нещодавно депутат побувала в школі села Деребчин Шаргородського району, де познайомилася з чудовими майстринями Тетяною Пахольчак та Валентиною Степанюк. Там для учнів нової школи ці чудові педагоги підготували оригінальний подарунок до Дня знань: яскраво розфарбували клас та коридори на першому поверсі. Малюнки – не лише прикраси стін, а й свого роду пізнайка. Абетка, дні тижня та пори року першокласники вивчатимуть не лише по книжках, а й з малюнків на стінах. На фарбування витратили 24 літри фарби, яку купували батьки, вчителі та меценати. 

“Мої діти були в захваті, а дітки, які прийшли на 1 вересня кажуть були просто вражені такою красою! Ми маємо створювати комфортні умови для дітей та розвивати естетичні смаки та інтелект дітей в цікавій ігрові формі” – коментує Лариса Миколаївна.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.