Сьогодні ми почали активну підготовку до успішної участі громад Шаргородщини в 16 обласному конкурсі проектів.

На форум було запрошено провідних фахівців у сфері грантової діяльності: Наталію Гижко – директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області, Івана Магдича – начальника відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА, Павла Третьякова – представника Українського центру культурних досліджень у м. Вінниця, радника міністра культури України з питань децентралізації, заслуженого діяча мистецтв України.

У 2018 році Шаргородщина показала свою цілеспрямованість. Лише за рік нам вдалось активізувати громади району та збільшити кількість поданих на конкурс проектів: 32 проекти – у 2018 році, проти 19 – у 2017 році. В грошовому вираженні: 1,4 млн. грн – минулоріч, проти 800 тис. грн – у 2017-у.

Важливо розуміти, що лише після минулорічного комплексного навчання нам вдалось поліпшити результат для району маже у два рази. Тож такі зустріч є дієвими та результативними.

Хочу подякувати громадам, які нам довірились і вирішили спробувати свої сили у напрямку залучення коштів та написання проектів. Є проста істина: перемагає завжди той, хто активний та націлений на результат. Закликаю усі громади використати чудову можливість для залучення додаткового ресурсу.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.