В селі Івашківці, Шаргородського району реалізовано черговий обласний проект «Покращення умов дошкілля в українському селі».

Лариса Білозір також долучилась до покращення умов в приміщенні садочку. Нещодавно тут було успішно реалізовано один з проектів-переможців XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В садку було замінено 16 вікон та двоє дверей, ще троє вікон було замінено коштом місцевого бюджету.

Лариса Миколаївна відвідувала цей заклад ще на етапі робіт, тепер на запрошення колективу завітала і на осіннє свято. Громадська організація “Життя та розвитку громад”, яку вона очолюю, окрім фінансового ресурсу у якості співфінансування проекту надала також 120 метрів текстилю для оформлення нових енергозберігаючих вікон.

“Щедра осінь” – під такою назвою відбулось свято у дитячому садочку села Івашківці Шаргородського району.

Напередодні вихованці закладу разом із вихователями підготували чудову осінню казку. Оцінити таланти своїх дітей прийшли люблячі батьки. У теплі та затишку росте та виховується тут малеча. Помітно, що колектив закладу, під керівництвом Марії Ліпецької, з любов’ю ставиться до діток та створює по-сімейному затишні умови для малечі.

“Приємно бачити радісні посмішки дітей та чути вдячні відгуки батьків. Такими, здавалося б, маленькими кроками ми покращуємо життя громад та даємо їм віру у краще майбутнє. І головне, показуємо їм реальний шлях для вирішення наболілих проблем. Цьогоріч за нашої підтримки на Шаргородщині 20 проектів отримали ресурс для втілення у рамках обласного конкурсу. Загалом район отримав 1,2 млн. грн. з обласного бюджету, а залучено додатково 3,8 млн. грн. для реалізації проектів” – розповідає Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.