День працівника соціальної сфери – це свято людей, які виявляють милосердя, творять добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі.

Ви, шановні соціальні працівники, даруєте людям надію на краще. Для багатьох слова Івана Франка – «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стали сенсом життя.

Ми разом з соціальними працівниками у Тростянецькому, Бершадському та Гайсинському районах реалізували значну кількість проектів, створювали центри соціальної активності для людей поважного віку та допомагали інтернатним закладам, діткам з інвалідністю, дитячим будинкам, і я завжди захоплювалася їх ентузіазмом, любов’ю до людей та Батьківщини. А вже цими днями долучилась до привітань працівників соціальної сфери у Тульчинському, Шаргородському, Чернівецькому, Томашпілському, Мурованокуриловецькому та Тростянецькому районах.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Вашу чуйність відчувають. За це вам шана і повага. Щиро зичу міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, нехай ваша працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої доброї справи.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.