23 жовтня в Тульчині розпочався другий етап проекту в рамках Школи соціальної економіки – “Розбудова Тульчинської ОТГ за рахунок внутрішніх ресурсів”.

Лариса Білозір, разом із асоціацією Агенцій регіонального розвитку України та очільником Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади Валерієм Весняним, стали співорганізаторами навчання активних членів громади.

Цей етап триватиме до 26 жовтня. Цього разу участь беруть старости с. Тиманівки – Руслан Бомбела, с. Суворовське – Борис Лісецький та керівники будинків культури сіл, які входять до складу Тульчинської міської ОТГ, працівники районної бібліотеки, територіального центру, громадських організацій. У ці присутні здійснюють навчання як правильно аналізувати проблеми та приймати виважені рішення.

Ціллю проекту є реалізація людського потенціалу для того, аби показати громаді шляхи вирішення нагальних проблем через об’єднання. Саме мешканці мають стати тим рушієм позитивних змін для рідного села чи міста. Люди мають навчитись сприймати владу на місцях, як партнера у вирішенні нагальних проблем. Адже у цьому ланцюгу є спільна мета – розбудова території громади. Це все робота на перспективу.

“Але я вкотре переконуюсь, що об’єднуючи зусилля можна робити майже нереальні речі. Після того, як у березні ми провели навчання представників громад Тульчинського району. За показником залучених коштів у рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Тульчинщина стала лідером в області. Тут на кожну гривню фінансування залучено майже 4 грн., спонсорських коштів. Це ще раз доводить, що людям потрібно пояснювати принципи та давати можливість для самостійного розвитку власних громад” – коментує Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.