Свято українського вареника цього дня влаштували у дитячому садочку «Сонечко» в Томашполі. Колорит свята починався буквально з порогу, де гостей зустрічали веселі «вареники», і далі усі веселощі були присвячені цій смачній українській візитівці.

Після почесного зарахування Лариси Білозір до лав любителів української страви, депутат передала колективу спеціальні кухонні столи для приготування страв та двохсекційну ванну для миття посуду, про що до неї звертались працівники та батьки дошкільнят. Адже, як мама двох донечок, які також полюбляють допомагати у ліпленні вареників, Лариса Миколаївна чудово розуміє, наскільки важливо створювати комфортні умови для зростання малечі. Депутат  переконана, що її подарунок буде вірно служити працівникам кухні. До речі, подаровані минулого року мікрофони колектив постійно використовує під час численних своїх заходів.

Свято, безумовно, вдалося і за це велика вдячність директору закладу Олені Годній та її чудовому колективу і батькам, які вклали душу у кожен кулінарний витвір та й у сам дитячий садочок, щоб створити по-родинному теплу атмосферу не лише у свята.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.