Традиційно Лариса Білозір взяла участь у VI Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина-бізнес в центрі Україні».
До Вінниці прибули понад 150 іноземних делегацій, аби не тільки познайомитися з інвестиційною привабливістю міста та області, а й втілити конкретні проекти.

Основними темами, які обговорювали сьогодні на інвестиційному форумі, є питання щодо посилення конкурентоспроможності регіонів. Зокрема, порушувалися такі важливі питання, як впровадження інструментів підтримки українських експортерів та експортні можливості для малого-середнього бізнесу Вінниччини, експорт української агропродукції. Окремо розглянули інструменти додаткового залучення фінансування ОТГ.

В секції «Енергоефективість та енергоощадність – шлях до енергетичної децентралізації» обговорюються питання функціонування відновлювальних джерел енергії, як засобу енергоефективності. Також прозвучала ґрунтовна доповідь щодо енергетичної стратегії України та про розвиток сонячної енергетики у Вінницькій області.

До обговорень важливих тем на інвестиційному форумі долучилися Віце-прем’єр-міністр та міністр фінансів Словацької Республіки (2002-2006 та 2010-2012рр.), керівник групи радників Прем’єр-міністра України Іван Міклош, голова Наглядової ради Державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest), голова правління ПАТ «МХП» Юрій Косюк, головний інвестиційний радник Прем’єр-міністра України Даніель Білак та керівник Офісу з просування експорту (ExportPromotion Office), радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Мар‘яна Каганяк.

Нагадаємо, метою Міжнародного інвестиційного форуму є активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.