Захист прав дітей є пріоритетним напрямком нашої держави.

У 2017 році Урядом було затверджено Постанову, якою передачається виділення фінансування з держбюджету для придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме заявдки цій програмі стан справ у цій сфері помітно покращився.

На Вінниччині майже 700 дітей-сиріт, які отримали цей статус через різні життєві обставини. Минулого року вперше область отримала від держави кошти на 30 квартир для дітей-сиріт. Було придбано 27 квартир або приватних будинків – в залежності від того, де мешкає дитина. А решта 3 – це дитячі будинки сімейного типу. Зокрема на Тростянеччині нове житло та земельну ділянку отримали брат і сестра Віктор та Катерина Моспани у с. Буди.

Ця програма, передбачена Планом перспективного розвитку регіонів, і тому цьогоріч буде продовжена. Тож в державному бюджеті на придбання житла дітям-сиротам на 2019 рік передбачено 27 мільйонів гривень. Але за цими сухими цифрами статистики ховаються реальні дитячі долі.

На фото – відкриття дитячого будинку сімейного типу в Тульчині. Цьогоріч район залучив 1,6 млн. грн. субвенції, за рахунок яких було придбано житло для забезпечення дитячого будинку сімейного типу, для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Я також передала вітання родині батьків-вихователів та подарувала на новосілля необхідні речі для дому.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.