У ці морозні дні робота у громадах Вінниччини не зупиняється. Ось і напередодні ми відкрили чергових два проекти. Цього разу – у Михайлівці Тульчинського району.

Цьогоріч місцева сільська рада отримала ресурс на втілення двох проектів, серед яких один – екологічний.

Цю історію потрібно почати ще з минулого року, коли тут вирішили облаштовувати велику територію під зону відпочинку у самому центрі села. Провели роботи з розчистки території під став. Грунт, що був вибраний з дна майбутньої водойми став основою для облаштування парку.

Тож «Територія комфорту – відпочинок для всіх» – екологічний проект – це якраз продовження комплексу робіт, щодо облаштування зони комфорту у центрі. В рамках цього було придбано та висаджено на території майбутнього парку декоративні та рідкісні породи дерев та кущів. Загальна сума проекту – 260 тис. грн. Тут долучились наша ГО “Життя та розвиток громад“, яку я очолюю, місцевий інвестор ВП “Птахофабрика “Вінницький бройлер” МХП, сільська рада направила також свій ресурс на додачу до екологічних коштів обласного бюджету.

Інший проект Михайлівської сільської ради, який був визнаний переможцем у рамках 15 обласного конкурсу розвитку територіальних громад, був спрямований на облаштування вуличного освітлення по вул. Незалежності. Це центральна вулиця села, на який розташується майбутня зона відпочинку з закладеним парком та ставом. Але донедавна 800-метрова ділянка вулиці взагалі не мала освітлення. Тож громада заручившись нашою підтримкою та інших партнерів, вирішила освітлити цю вулицю. У ході втілення проекту було встановлено 26 нових опор з сучасними енергозберігаючими LED-світильниками. Витратили 190 тис. грн. коштів обласного бюджету та партнерів.

Але основне, за що можна відзначити Михайлівську громаду, то це за комплексний підхід до облаштування території населеного пункту. Помітно, що сільський голова Віталій Ніколаєнко та місцеві депутати розуміються на стратегічному плануванні громадських просторів, чого інколи іншим не вистачає.

Ми завжди готові підтримувати усі громади у їх прагненні до покращення, що доводить наша вже багаторічна робота. Усім успіхів. Працюємо далі.

Інформація з офіційної сторінки Лариси Білозір у Facebook

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.