Студентські роки – це прекрасна пора, і, скажу відверто, у моїй пам’яті вони залишилися найщасливішими роками.

Сьогодні знову відчула себе студенткою у колі активістів та ініціативних лідерів студентського самоврядування навчальних закладів Вінниччини.
Із задоволенням взяла участь у відкритті звітно-виборчої конференції, разом з головою Вінницька обласна державна адміністрація Валерій Коровій, на запрошення Студентська Рада Вінниччини, яка у ці дні проходить у Вінниці.

Привітала студентів з початком нової каденції діяльності консультативно-дорадчого органу та на прохання організаторів поділилася із студентами вінницьких вишів своїми спогадами про роки свого навчання та принципами і прагненнями якими керуюсь сьогодні у своїй діяльності. Зустріч була насичена та цікава.

Без сумніву, наша молодь фантастична з активною громадською позицією, з правильними пріоритетами! Використовуйте переваги цієї прекрасної пори: вчіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте і обов’язково перемагайте, любіть свою країну. Будьте справедливими, чесними, порядними та працелюбними, сучасними та освіченими, і все у вас вийде!

Із офіційної сторінки Лариси Білозір у Facebook

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.