? 1417 діток-переможців!!!

Вітаємо маленьких переможці та їх батьків!

Усі, чиї прізвища зазначено у даній статті, отримають персональні місця у партерній зоні фестивалю під час показу дитячих вистав і ще багато інших сюрпризів!

OPERAFEST TULCHYN – мистецька подія, яка вже давно за своїми масштабами вийшла за межі України. Протягом тижня у славетному містечку Тульчин лунатимуть оперні шедеври під відкритим небом. Важливою складовою фестивалю є дитячий оперний проект KIDS OPERAFEST, який вперше у такому форматі відбувається не лише на теренах України, а й Європия.

Наша команда зробить все, щоб створити чудові передумови, щоб виховати наших діточок на кращих мистецьких зразках та долучати їх до високих культурних надбань. Крім того, це чудовий шанс для малечі та їх батьків відвідати легендарний Палац Потоцьких – одну з окрас Вінниччини. Вітаю усіх переможців вікторини і бажаю усім позитивних вражень, посмішок та насолоди оперними шедеврами!

✔️ За телефоном, що був зазначений у анкеті, всіх учасників дитячої вікторини буде проінформовано про те, як можна отримати запрошення.

? Телефон контактної особи для переможців вікторини – моб. (066)211-36-19.

https://operafest-tulchyn.blogspot.com/…/05/blog-post_23.ht…

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.