Напередодні Лариса Білозір побувала в гостях у людей з великим серцем та щирою душею.

Спільно з польським брендом дитячого одягу Coccodrillo Ukraine​ передала для вихованців Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини різноманітні речі – від легких кофтинок до теплого одягу, – та запас вітамінів – фрукти.

Комунальний заклад Вінницької обласної ради більше схожий на звичайний дитячий садочок з його просторими групами та майданчиками для ігор на території. Насправді дітки з ураженням ЦНС та порушенням психіки тут проходять реабілітацію та постійно живуть. Зараз у закладі знаходяться 60 підопічних з різних куточків Вінниччини віком від народження і до 6 років. Більшість – з неблагополучних родин.

Одразу помітно, що колектив закладу, під керівництвом Марія Мазур​, по-материнськи добре ставиться до усіх. Окрім виховання та лікування діток, енергії у них вистачає ще й на участь у грантових проектах. Цьогоріч тут реалізували грант Міжнародного жіночого клубу з Австрії на 10 тис. євро. Саме тульчинці отримали ці кошти з-поміж інших учасників з 59 країн світу.

Це той момент, коли люди дійсно на своєму місті і щиро люблять свою справу та своїх вихованців. Чого тільки варта сума в 1 млн. гривень залученої різноманітної допомоги для потреб закладу від початку року.

Зараз на території будинку дитини реконструюється Центр реабілітації, де будуть проводити лікування вихованців закладу і інших дітей з прилеглих населених пунктів. У новому приміщенні буде розташований басейн, сенсорна кімната, кімната механотерапії, лікувально-фізкультурна кімната, ванне відділення – все для покращення здоров’я і самопочуття малечі.

Але попри це у всіх тут одна велика мрія:
ЩОБ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНКИ ЗНАЙШЛАСЬ СПРАВЖНЯ ДОБРА РОДИНА!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.