Лариса Білозір вже багато років долучається до впровадження інклюзивних проектів для діток та людей з інвалідності на Вінниччині. Нещодавно депутат відвідала Філію комунального закладу обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» в Вапнярці.

Коли Лариса Миколаївна зустрічалася з батьками вихованців центру, обговорили нагальні проблеми та потреби, а важкохворим діткам, які потребують постійного лікування надала матерільну допомогу.

У ході спілкування з директоркою Вінницького обласного центру Світланою Демко та батьками з’ясувалось, що нині спеціалісти вапнярської філії облаштовують спортивно-розвиваючу кімнату для занять вихованців. Лариса Білозір пообіцяла посприяти у наданні необхідного обладнання і ось на минулому тижні вона виконала свою обіцянку- передала тренажери, ходунки, крім того засоби гігієни. Заклад зустрів затишною атмосферою, добрими усмішками та вдячністю за допомогу.

Не забули й сьогодні про підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких пенсіонерів у селі Михайлівці, сьогодні привітали з міжнародним днем людей похилого віку та передали візки, ходунки, крісла та засоби гігієни, постільну білизну, медичний спецодяг, ортопедичні матраци.

“Підтримка найменших і найстарших є пріоритетом в моїй громадській діяльності, адже ці люди як ніхто потребують нашої підтримки та опіки” – коментує Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.