Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.
Анатоль Франс

Сьогодні в селі Вила-Ярузькі проводили медичний прийом. Після разом зі старостою Олегом Мариновським оглянули туристичний маршрут, який проходить через село, який ми спільно з Бабчинецької ОТГ реалізовували минулого року «Розвиток туризму , як запорука розвитку села» (туристичний міжмуніципальний проект в рамках 15 обласного конкурсу розвитку тергромад, де задіяні сусідні громади). Місця тут неймовірні, мальовничі, а краєвиди захоплюють дух!

Маршрут починається з «голубих озер», на березі річки Мурафи, що проходить через села встановлено 16 альтанок, вказівники, розчишена місцевість, в сторону водоспаду скіфського городища, через Вила, Букатинку на Гамуліївку, потім на Бушу в Гайдамацький яр. Завершили своє перебування в Букатинці, відвідали садочок, 2 будинки культури та місцевих митців родину Альошкіних.

Вила Ярузькі та Букатинка, села, що входять в Бабчинецьку ОТГ, які беруть активну участь в обласних проектах, тут за останні роки реалізовано багато проектів: по ремонту та енергозбереженню в БК, благоустрію територій. Громада активна та робить все, щоб залучити ресурс на розвиток.

Тут надзвичайно мальовнича природа, справжні Вінницькі Карпати та гориста місцевість.Однак, На сьогодні, найбільше лиха в селі наробила негода, тут тричі проходили зливи, заливало людям городи, хати, зруйновані дороги. Сьогодні для громади дуже гостро стоїть питання ремонту доріг. Буду звертатися у відповідні дорожні та техногенні служби, щоб допомогти громаді.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.