Минулого тижня Лариса Білозір побувала в селі Івашківці, Шаргородського району, де за її ініціативи було проведено медичний прийом жителів громади.

Лариса Миколаївна поспілкувалася з працівникам ФАПу та жителями села Івашківці, багато звернень було щодо лікування та браку коштів. Також до неї звернулася мама маленького хлопчика Максима Дончевського, батько якого учасник АТО, у хлопчика серйозні проблеми з зором, він майже не бачить на праве око. “Одразу домовилася про консультацію в Вінницькому центрі зору і обов`язково підтримую родину” – коментує Лариса Білозір.

Також відвідала садочок та школу. Тут якраз реалізовують 2 Проекти – «Покращення умов життя дошкілля в українському селі» в ДНЗ та «Спорт та туризм – запорука розвитку та успіху підростаючого покоління». В зазначених проектах Громадська організація Лариси Білозір є партнером.

“В садку замінено 19 вікон і на завершальному етапі ремонт, наступного тижня свої двері відкриє садок для вихованців, тому домовилися, що організуємо свято для діток з аніматорами та забезпечимо текстильним оформленням нові вікна” – розповідає Лариса Миколаївна.

Депутат зустрілась також з директором школи Савицьким Василем Васильовичом, оглянули школу та невеличний спортивний зал в підвалі (на жаль окрема будівля спорткомплексу недобудована), та зазначила, що тут буде реалізовувати проект, забезпечивши всім необхідним інвентарем зал на 100 тис.грн.

“Я рада, що сільська рада Івашківців написала та подала соціально важливі проекти, де громадська організація, яку я очолюю, надала співфінансування. Що вони повірили у нашому підтримку та вперше виграли у конкурсі розвитку тергромад” – Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.