Лариса Білозір взяла участь у консультаціях зацікавлених установ/організацій щодо аналізу реформ у сфері соціальних прав по відношенню до Європейської соціальної хартії за підтримки Ради Європи «Визначення напрямів співпраці у сфері розвитку соціальних прав в Україні».

На пленарних засіданнях йшла мова про розширення можливостей молоді, про виклики та перспективи, права та проблеми людей з інвалідністю, визначення напрямів та пріоритетів співробітництва у сфері розвитку соціальних прав в Україні.

Одне з гарантованих прав Європейської соціальної хартії – це доступ осіб з інвалідністю до реабілітації. У соціальних мережах відбулась дискусія з Начальниками районних управлінь праці та соцзахисту та батьками дітей з інвалідністю, які потребують візочків. Виявилося, що не зважаючи на те, що державою гарантовано оплачуються засоби реабілітації, деякі недобросовісні постачальники розтягують процес замовлення. І людям приходиться чекати більше року. Лариса Білозір підняла це питання перед представниками мінсоцполітики та уповноваженого Президента з Питань прав людей з інвалідністю. Є вже звернення від батьків 2 таких дітей, які зіштовхнулися з цією проблемою.

Лариса Миколаївна має надію в короткі строки це питання вирішити. Однак депутат переконана, що потрібно вводити штрафні санкції і вносити до чорного списку таких виробників та продавців засобів реабілітації.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.