Лариса Білозір взяла участь у консультаціях зацікавлених установ/організацій щодо аналізу реформ у сфері соціальних прав по відношенню до Європейської соціальної хартії за підтримки Ради Європи «Визначення напрямів співпраці у сфері розвитку соціальних прав в Україні».
На пленарних засіданнях йшла мова про розширення можливостей молоді, про виклики та перспективи, права та проблеми людей з інвалідністю, визначення напрямів та пріоритетів співробітництва у сфері розвитку соціальних прав в Україні.
Одне з гарантованих прав Європейської соціальної хартії – це доступ осіб з інвалідністю до реабілітації. В попередніх постах мали дискусію з Начальниками районних управлінь праці та соцзахисту та батьками дітей з інвалідністю, які потребують візочків. Виявилося, що не зважаючи на те, що державою гарантовано оплачуються засоби реабілітації, деякі недобросовісні постачальники розтягують процес замовлення. І людям приходиться чекати більше року. Лариса Миколаївна підняла це питання перед представниками мінсоцполітики та уповноваженого Президента з Питань прав людей з інвалідністю. Є вже звернення від батьків 2 таких дітей, які зіштовхнулися з цією проблемою. “Маю надію в короткі строки це питання вирішимо. Однак переконана, потрібно вводити штрафні санкції і вносити до чорного списку таких виробників та продавців засобів реабілітації” – коментує Лариса Білозір.
Взяла участь у консультаціях зацікавлених установ/організацій щодо аналізу реформ у сфері соціальних прав по відношенню до Європейської соціальної хартії за підтримки Ради Європи.«Визначення напрямів співпраці у сфері розвитку соціальних прав в Україні». На пленарних засіданнях йшла мова про розширення можливостей молоді, про виклики та перспективи, права та проблеми людей з інвалідністю, визначення напрямів та пріоритетів співробітництва у сфері розвитку соціальних прав в Україні.Одне з гарантованих прав Європейської соціальної хартії – це доступ осіб з інвалідністю до реабілітації. В попередніх постах мали дискусію з Начальниками районних управлінь праці та соцзахисту та батьками дітей з інвалідністю, які потребують візочків. Виявилося, що не зважаючи на те, що державою гарантовано оплачуються засоби реабілітації, деякі недобросовісні постачальники розтягують процес замовлення. І людям приходиться чекати більше року. Підняла це питання перед представниками мінсоцполітики та уповноваженого Президента з Питань прав людей з інвалідністю. Є вже звернення від батьків 2 таких дітей, які зіштовхнулися з цією проблемою. Маю надію в короткі строки це питання вирішимо. Однак переконана, потрібно вводити штрафні санкції і вносити до чорного списку таких виробників та продавців засобів реабілітації.
Gepostet von Лариса Білозір am Freitag, 18. Januar 2019