Напередодні Всеукраїнського дня бібліотекаря Лариса Білозір привітала працівників бібліотек у Чернівецькому, Томашпільському та Тульчинському районах, в понеділок будемо вітати Тростянчан та Мурованокурилівчан.

Передала для районних бібліотек 10 комплектів книг новітньої історії українською та англійською мовами з відомої бібліотеки газети «День» та передплату для сімох бібліотек – переможців конкурсу видань “Історія бібліотек в есе, особах, міфах і анекдотах” на журнал “Малятко” на 2018-2019 рр.

Акцію передачі бібліотеки газети «День» спільно з редакцією газети Лариса Білозір проводить другий рік поспіль. У минулому році передали у шкільні бібліотеки області 15 таких сетів книг. Цього року на День Біюліотекаря буде передано 10 комплектів для наповнення шкільних і районних бібліотек. Це серія «Бронебійна публіцистика» бібліотек. Така собі новітня історія. Впевнена, що такому інтелектуальному подарунку будуть раді і директори і вчителі шкіл, бібліотека.

“Для мене особисто знайомство із бібліотекою розпочалося ще в дитинстві, коли мене мати привела за руку у Тростянецьку районну бібліотеку, де вона працювала. Тому не з чуток знаю по відповідальну та важливу працю працівників бібліотек. Бажаю вам наснаги у роботі та відповідальних і вдячних читачів” – вітає бібліотекарів Лариса Білозір на своїй сторінці у фейсбук.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.