Як можна оцінити ефективність своїх дій та рішень? Мабуть, лише виходячи із результатів проробленого. Рада, що нині нам вдається знаходити ефективні шляхи вирішення робочих питань на окрузі. Особливо це стосується покращення інфраструктури в громадах.
?Після мого обрання до Верховна Рада України, у нас з’явилась ще одна можливість залучати кошти для капітальних видатків!
Кабінет Міністрів України вдруге у цьому році включив всі об’єкти подані мною, як народним депутатом, до свого розпорядження, яке було опубліковано нещодавно. (https://cutt.ly/qE4Wmxk) Увесь перелік об’єктів як і раніше формувався на основі звернень громад до мене. Головним критерієм є наявність проектно-кошторисної документації (ПКД) на об’єкт.
❓Що нині ми втілюємо в Шаргородська міська рада?
✅В активній фазі реконструкція будівлі під Центр надання адміністративних послуг. Нами залучено для громади 3.4 млн. грн. (https://cutt.ly/8E4m73I)
Також вже відбувається заміна вікон в будівлі Шаргородської районної гімназії. Виділено у рамках моєї депутатської субвенції – 300 тис. грн. А також вдалось залучити 1 млн. 820 тис на ремонт покрівлі будівлі Шаргородської школи. №1.
Також вже здійснено капітальний ремонт приміщень для розміщення комп’ютерного томографа в будівлі поліклініки та відкрито після реконструкції відділення реанімації та пологового відділення Шаргородської ЦРЛ. Зальна сума робіт склала 3 млн грн.
✔️Також виділено:
▪️50 тис. грн – придбання дитячого ігрового майданчика для Шаргородського закладу дошкільної освіти №3
▪️100 тис. грн – капітальний ремонт приміщень в будівлі «Інклюзивно-ресурсний центр»
Підтримую громади у їх прагненні якісних змін.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.