Сьогодні у Ладижині відбулась чергова зустріч членів госпітальної ради Східного госпітального округу до якої також входить Лариса Білозір. Представники Гайсинського, Теплицького, Тростянецького, Бершадського та Чечельницького районів у ході візиту оглянули базу медичного закладу в Ладижині.

Візит до Ладижинської міської лікарні заключний на першому етапі роботи госпітальної ради. Подібні візити уже відбулись до медустанов кожного з районів, що входять до складу округу.

Приємно вразила база медичного закладу в Ладижині, як первинної, так і вторинної ланок. Взагалі, на прикладі лікарні у Ладижині можна побачити ефективність поєднання зусиль міської громади та інвесторів. Саме завдяки злагодженій роботі у форматі “влада-бізнес-громада” в лікарні впроваджують дороговартісний проект “Телемедицина”, проводяться ремонти відділень та закуповується сучасне медичне обладнання. 

Помітно, що робота народного депутата Миколи Кучера також присутня, адже у 2015 році за його сприяння у дитяче відділення придбали дитячі ваги, стільці і ростометр. Минулого року лікарні подарували кисневий концентратор, а також завдяки зверненням Миколи Івановича з державного бюджету були направленні кошти на капітальний ремонт харчоблоку. 

Зараз Ладижинська міська лікарня розрахована на 85 ліжко-місць. У ході екскурсії ми побачили відділення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яке оснащене сучасним обладнанням для екстрених випадків та має дифібриляційний кабінет, протишокову палату та автопарк швидких допомог. Кабінет ультразвукової діагностики в лікарні оснащений сучасним ультразвуковим обладнанням для діагностики хвороб серця та інших захворювань. 

Приємно здивувала у дитячому відділенні, яке розраховано на перебування 15 юних пацієнтів, ігрова кімната, де батьки разом із дітьми можуть розважатись та відволікати малечу від виснажливих медичних процедур. Також за кошти Світового банку у липні цього року в кабінет функіцональної діагностики встановили велоергометр – для визначення ешемічної хвороби серця. Цифровий рентгенівський апарат, що тут обслуговує пацієнтів, придбаний кілька років тому за кошти міського бюджету. Лікарі в офтальмологічному кабінеті мають змогу діагностувати та лікувати різні патології очей. А денний стаціонар в лікарні працює 7 днів на тиждень. Як розповіли в адміністрації лікарні харчування одного пацієнта в Ладижині обходиться приблизно 20 грн/добу, мекаментозне лікування – трохи більше 23 грн/добу.

Але кадрова проблема присутня і тут, тому зараз міська влада виношує плани зведення житлового будинку для працівників лікарні, аби залучити молодих спеціалістів. 

А для членів госпітальної ради наступний етап – робота над документом, який регламентує функціонування округу під назвою “План роботи Східного госпітального округу”, куди увійде систематизована інформація по кожній нашій лікарні.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.