Цими днями Лариса Білозір вчергове зустрілась з громадою Галайківців.

На зборах громади, разом з колегою, депутатом обласної ради Петром Струсевичем, який опікується проблемами села, обговорили перспективний план розвитку, створення робочих місць та допомогу у написанні проекту на Український культурний фонд по туристичним маршрутам, адже тут в околицях безліч мальовничих місць.

Зазвичай такі зустрічі – це найкращий спосіб донести інформацію про можливість залучення додаткового ресурсу для вирішення нагальних проблем. Ще раз торкнулися питань написання проектів громадою для подання на обласний конкурс проектів. Досвід у цьому в громади є – минулоріч Лариса Миколаївна допомогла реалізувати тут проект «Чисте довкілля» надавши співфінансування.

Також провела зустріч з громадянами. На прохання працівників місцевої школи передала колективу навчального закладу принтер, який буде задіяний у навчальному процесі, а також домовились оздобити текстилем вікна у школі.

“Перебуваючи у Галайківцях Мурованокуриловецького району відчуваєш ніби якесь піднесення. І недарма. Адже тут знаходиться одна із святинь Вінниччини – Галайківський Свято-Преображенський чоловічий монастир. Колись сюди приходило багато людей. Особливо великий потік паломників був, коли тут жив ієромонах Агафодор. У селі ще є люди, які пам’ятають батюшку і дуже багато можуть розповісти. Мабуть, саме тому, перемогу у нашому краєзнавчому конкурсі минулого року виборола розповідь Аліси Мельник з цього села під назвою “Історія Храму у селі. Крізь призму століть”.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.