Біографія

Народна депутатка України IX-го скликання, безпартійна, самовисуванка. Була обрана депутатом на одномандатному виборчому окрузі № 15 у Вінницькій області (Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони) як самовисуванка, член депутатської групи «Довіра».

Лариса Миколаївна Білозір народилася 24 вересня 1981 року у селищі Тростянець Вінницької області, де провела своє дитинство та ходила до школи.

Її батько – Микола Іванович Кучер – працював агрономом, мати – Наталія Афанасіївна – була бібліотекарем. Вони навчили доньку любити рідну землю та поважати людей, які на ній працюють.


Після закінчення школи вступила до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка і отримала вищу економічну освіту, а з часом здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.


Потім продовжила навчання у Міжнародному інституті менеджменту в Брюсселі (Бельгія) та отримала кваліфікацію магістра з бізнес адміністрування (MBA), що відкрило дорогу для роботи на високому міжнародному рівні.

Саме тут, побачивши абсолютно інші стандарти життя та рівень добробуту населення, Лариса Миколаївна твердо вирішила повернутися на Батьківщину та зробити все можливе, щоб покращити життя людей у себе вдома, на рідній землі.


З 2004 року працювала в структурах агропромислового комплексу, приватному бізнесі, соціальній сфері.

На сьогодні є головою громадської організації «Життя та розвиток громад», діяльність якої спрямована на підтримку самоврядування в Україні, розвиток місцевих громад, допомогу як окремим громадянам, так і мешканцям цілих громад та районів. За її сприяння та співфінансування було реалізовано інфраструктурні проекти, започатковано програму «Лікар у село», надано допомогу онкохворим дітям, підтримано соціально незахищених людей та зроблено багато інших справ. Як результат – перемога в номінаціях «Регіональна Благодійність» та «Благодійність неурядового сектору» у Національному конкурсі «Благодійна Україна».


Одружена. Чоловік Андрій, син відомого українського композитора Ігоря Білозіра, який був вбитий за свої патріотичні переконання, і народної артистки України Оксани Білозір. Виховують двох доньок.


У 2015 році була обрана депутатом Вінницької обласної ради від рідного Тростянецького району. Очолює постійну комісію з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва.

Свою діяльність зосередила на розвитку населених пункктів Вінниччини, а це: залучення інвестицій, розвиток медицини, освіти, культури, соціальний захист.

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАДЛЯ ДОБРОБУТУ ЛЮДЕЙ

Серед найбільш значних справ: допомога онкохворим дітям та забезпечення їм кваліфікованого лікування, підтримка соціально вразливих верств населення, покращення матеріально-технічного стану та оснащення закладів освіти і культури, допомога родинам захисників Вітчизни. Лариса Білозір вміє і хоче працювати у сучасних умовах на благо людей: завдяки її діяльності з навчання та допомозі у написанні проектів у 2018 році залучено понад 7 мільйонів гривень у місцеві громади Мурованокуриловецького, Томашпільського, Тульчинського, Шаргородського,  Чернівецького та Тростянецького районів. Лариса Білозір – позапартійна і глибоко переконана, що незалежно від зміни політичних партій при владі і в опозиції, потрібно працювати на благо людей і розквіт України.