?Почну з Тульчинського району, де заплановано продовжити капремонт автодороги О-02-21-12 “Шпиків-Тульчин”, але вже на відрізку від с.Торків до м. Тульчин, протяжністю 14,1 км. Ремонт капітальний. У цей час відбувається тендер на проведення даних робіт: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-03-19-002981-b

Таким чином після завершення ремонту уся протяжність шляху у 22 км від Тульчина до автошляху Р-36, враховуючи вже відремонтовану ділянку у Торкові, буде капітально відновлено.

?На межі Шаргородського та Тиврівського районів очікується капремонт відрізку автодороги О-02-03-05 “Вороновиця-Тиврів-Шаргород” протяжністю 10 км – від с.Красне Тиврівського району до с.Пеньківка Шаргородського району. Підготовчі роботи вже розпочались. Торги з вибору переможця відбулись ще минулого року: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-04-15-000644-a

Також тривають роботи з капітального ремонту мосту через р. Мурафа на території Мурафської ОТГ. Проїзд авто там нині повністю перекритий.⛔️ Відбувається укріплення несучих конструкцій мосту вперше за його понад 60-річну історію. Фото додано.

?Водночас біля 50-ти автомобільних доріг місцевого значення в межах нашого округу також внесено до плану поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання. Це так званий ямковий ремонт.

На жаль, ці суми майже в півтора рази менші ніж в минулому році, адже було прийнято рішення в Укравтодорі про зменшення частки в дорожному фонді ямкового ремонту та збільшення капітального.

?Загалом передбачено витратити на проведення цих робіт 42,1 млн. грн., а саме:
?Мурованокуриловецький район – 8.3 млн. грн.
?Томашпільський район – 6.5 млн. грн.
?Тульчинський район – 9.2 млн. грн.
?Чернівецький район – 8.6 млн. грн.
?Шаргородський район – 9.4 млн. грн.

Окреме дякую за реагування на мої депутатські звернення щодо ремонту доріг на окрузі державного значення керівнику Укравтодора Олександру Кубракову та місцевого значення керівнику управління дорожнього господарства Вінницької області Олегу Бабію.