Програма

Білозір Лариса Миколаївна

депутат Вінницької обласної ради,
голова ГО «Життя та розвиток громад»

Принципи діяльності

Україна опинилася в складній ситуації, коли на сході йде війна із зовнішнім ворогом, а в середині країни залишається корупція, тривають політичні міжусобиці, люди доведені до зубожіння і відчаю виїжджають за кордон.

В цих умовах потрібно прийняти правильні рішення, реалізувати нові програми, повернути людям впевненість у завтрашньому дні. Тому, люди із міцною патріотичною позицією і морально-ціннісними орієнтирами знаходять себе у волонтерстві, сподвижництві, творчості, виробництві та політиці. Прагну співпрацювати з кожним, хто хоче дбати про розвиток своєї громади, свого регіону, своєї країни.

Головними принципами моєї діяльності є:

Патріотизм

Любити свою країну, захищати її від ворогів – це священний обов’язок кожного громадянина. Необхідно визнавати і цінувати внесок кожного сумлінного працівника, службовця, солдата, які на різних рівнях – від місцевої громади до всеукраїнських масштабів, від сільської школи до передової позиції збройних сил – діють на благо нашої Вітчизни.

Прозорість

Необхідно подолати корупцію, зміцнити правовий фундамент нашої державної системи, надати можливість громадянам розпоряджатися зібраними податками і контролювати їх використання. Лише тоді кошти підуть на благо людей.

Працьовитість

Нашим людям потрібно забезпечити гідні умови праці в Україні, щоб не було потреби їхати на заробітки за кордон. Ми можемо розвивати економіку нашої держави, а не вкладати свою працю у процвітання інших країн.

Підтримка сільськогосподарського виробництва

Основою економічного розвитку України повинно стати сільське господарство. Чим більше буде населення планети, тим ціннішою буде продукція вирощена на нашій землі. Довгострокову програму розвитку сільського господарства необхідно прийняти і на регіональному і на державному рівнях.

Забезпечення соціальної сфери

Надзвичайно важкі умови життя в Україні вимагають, на даному етапі, потужної фінансової підтримки соціально вразливих верств населення. Необхідно попіклуватися, у першу чергу, про дітей, особливо дітей із тяжкими захворюваннями; людей, що потребують медичної допомоги; родини воїнів АТО, людей похилого віку.

Належне фінансування медицини, освіти і культури

Підтримка цих галузей дасть нам можливість зберегти себе на карті світу; виростити і виховати наступні покоління наших громадян; залишитися потужним народом, що населяє велику європейську країну, має чим пишатися і що запропонувати світовому співтовариству.

Протягом багатьох років я допомагала людям боротися з труднощами життя, з важкими хворобами, з непорядними чиновниками і з вадами системи. Я не боюсь брати на себе ініціативу та відповідальність. Я готова працювати, і з Вашою підтримкою досягати наших спільних цілей.