Вiтання

13 липня видатний маестро, педагог, художній керівник Національної опери України Мирослав Скорик святкує 80-річчя! Щиро вітаємо і бажаємо Многая та благая літа!

13 липня видатний маестро, педагог, художній керівник Національної опери України Мирослав Скорик святкує 80-річчя!

На OperaFest Tulchin 2017 мала честь познайомитися з видатним композиторам. На сцені TulchinOperaFest прозвучали кращі оперні арії Джузеппе Верді, Вагнера та Казкова опера-феєрія Леонтовича “На русалчин Великдень” завершена нашим великим сучасником Мирославом Скориком, який і дерегував під час виконання.

Будь-який твір Мирослава Скорика зачаровує, насамперед, мелодичним звучанням. Ця особливість музики Мирослава Михайловича єднає всіх — і тих, хто не знає нот, і аматорів, і музикантів-професіоналів. Один із велетнів культури ХХ століття, Дмитро Шостакович після перегляду фільму «Тіні забутих предків», автором музики якого є Скорик, відгукнувся до композитора листом зі словами: «С великим восторгом слушал вашу удивительно прекрасную музыку!»

Музика Мирослава Скорика — від щонайтоншої лірики до трагічних почуттів — звучить музикою, зверненою до людської душі. «Музику потрібно писати так, щоб люди хотіли її слухати», — переконаний композитор. Його «Карпатський концерт», «Гуцульський триптих», інструментальні концерти, квартети і багато інших творів із захопленням слухають на різних континентах, а його «Мелодія», яка давно стала музичним бестселером, зворушує мільйони людей.