✔️Друзі, вперше із 1976 року в Мурованокуриловецькій центральній районній лікарні оновили обладнання лабораторії. ‼️Віднині жителі містечка зможуть здавати аналізи в рідній лікарні і, головне – безкоштовно.

Спільно з Благодійним Фондом “MANUS DEІ” та Андрієм Доценко ми передали медикам сучасний біохімічний аналізатор, напівавтоматичний 4-канальний коагулометр та реагенти до них.

🔬Напівавтоматичний коауголометр дозволить медикам проводити комплексний аналіз крові для оцінки гемостазу. Завдяки якому можна своєчасно виявити проблеми системи згортання крові та запобігти виникненню наслідків цих проблем, і в першу чергу це кровотечі або підвищене згортання крові.

🔬Напівавтоматичний біохімічної аналізатор дозволить проводити біохімічні дослідження, а саме: печінкові та ниркову проби, холестерин та електроліти крові.

👉Це вдруге благодійники реагуючи на моє звернення передають Мурованокуриловецькій ЦРЛ нове медичне обладнання. У грудні лікарня вже отримала сучасний апарат ультразвукової діагностичної системи Philips ClearVUE 550.