✔️Друзі, вперше із 1976 року в Мурованокуриловецькій центральній районній лікарні оновили обладнання лабораторії. ‼️Віднині жителі містечка зможуть здавати аналізи в рідній лікарні і, головне – безкоштовно.

Спільно з Благодійним Фондом “MANUS DEІ” та Андрієм Доценко ми передали медикам сучасний біохімічний аналізатор, напівавтоматичний 4-канальний коагулометр та реагенти до них.

?Напівавтоматичний коауголометр дозволить медикам проводити комплексний аналіз крові для оцінки гемостазу. Завдяки якому можна своєчасно виявити проблеми системи згортання крові та запобігти виникненню наслідків цих проблем, і в першу чергу це кровотечі або підвищене згортання крові.

?Напівавтоматичний біохімічної аналізатор дозволить проводити біохімічні дослідження, а саме: печінкові та ниркову проби, холестерин та електроліти крові.

?Це вдруге благодійники реагуючи на моє звернення передають Мурованокуриловецькій ЦРЛ нове медичне обладнання. У грудні лікарня вже отримала сучасний апарат ультразвукової діагностичної системи Philips ClearVUE 550.