У 2018 році на Operafest Tulchyn ми побили абсолютний рекорд: на перегляд першої в світі дитячої опери «Коза-Дереза» Миколи Лисенка ми зібрали у Тульчині 1300 діток з усієї Вінниччини!

Біля 700 дітей, переможців вікторини та ще близько 600 діток з родин учасників АТО, дітей-сиріт та діток з малозабезпечених родин з усіх куточків Вінницької області отримали спеціальні запрошення у партерну зону фестивалю і стали учасниками спеціальної інтерактивної розважальної програми та побачили дитячу оперу «Коза-Дереза»!

Минулорічний успіх дитячого компонента OPERAFEST TULCHYN який ми вперше провели, спонукав нас до розширення цієї програми та виділення її в окремий блок – “KIDS OPERAFEST”, що проводитиметься 4 та 5 червня. Ми плануємо прийняти на дитячому фестивалі біля 15000 дітей та дорослих (буде оголошена знову вікторина та організований довіз діток-переможців з усіх куточків Вінниччини). Звичайно, ми запрошуємо дітей з батьками, дідусями, бабусями відпочити і розважитися всією родиною.

Цьогоріч, впевнена, #KIDSOPERAFESTTULCHYN перетвориться на наймасштабінший оперний фестиваль для дітей під відкритим небом в Європі. На малечу очікують неймовірні вистави, дитяча опера «Король Дроздобород» та Мюзікл «Пригоди Гекльберрі Фіна», поставлені київським муніципальним академічним театром опери та балету для дітей та юнацтва. Світова дитяча класика про дружбу і любов до ближнього, про те що в ніяких складних ситуаціях не потрібно втрачати віри в добро, красу та любов.

Також буде Disney Show пізно ввечері 4 червня вистава з кращими піснями мультфільмів Волта Діснея та різноманітні локації. Цьогорічна особливість – дитяче фестивальне містечко та дитячий кемпінг. Я зі своїми дівчатами плануємо ночувати в наметовому містечку, думаю, це буде казково-незабутньо!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.