Вітаємо волейбольні команди з Тростянця, Томашполя та села Кивачівка (Краснопільської ОТГ) за здобуття призових місць під час турніру на третьому еко-фестивалі “SKYLINE” у Бершаді!

Волейбольна команда
Волейбольна команда

Цьогоріч на фестивалі особливе місце зайняла спортивна зона, в якій проходило безліч змагань, серед яких два дні велася запекла боротьба за першість з волейболу. Тож першість здобула команда з Тростянця, другу сходинку посіли волейболісти з Томашполя, третю – команда села Кивачівка.

Нагородження волейбольної команди
Нагородження волейбольної команди

Нагороди переможцям вручив народний депутат України Микола Кучер, за сприяння якого вже декілька років поспіль і проходить екофестиваль у Бершаді, та разом з яким ми активно працює над відновленням спортивної інфраструктури в селах на Вінниччині.

Нагородження волейбольної команди
Нагородження волейбольної команди

Наприклад, у Тростянецькому районі, відновлено спортивний комплекс, встановлено безліч спортивний ігрових майданчиків в селах для дітей, проводяться постійні змагання з різних видів спорту.

“Я переконана, що спорт потрібен займати особливе місце в житті наших дітей, адже він дає нам здоров’я та наснагу до все нових перемог та здобутків у житті” – говорить Лариса Білозір. 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.